Головна
Управління активами

Операції з цінними паперами

Інвестиції

Інвестиційна група "ТАСК"
русский
українська

  
ТАСК-ІНВЕСТ

ТАСК Ресурс
Пайовий інвестиційний фонд диверсифікованого виду відкритого типу


Інвестиції з розумом!
Актуальні питання
   
Законодавство
   
Глосарій
   
Поради інвесторам
    
Про компанію
   
Новини
   
Послуги
   
Фонди
    
ПРО КОМПАНІЮ

 

ПУБЛІКАЦІЇ 


Чому в Україні несприятливий інвестиційний клімат

Альтернативою кредитування підприємств для вирішення проблем недостатності коштів могло би бути залучення інвестицій безпосередньо у їх капітал. 


Як розширити фондовий ринок

За різними оцінками, населення України поза банківською системою має 30-40 мільярдів доларів. В умовах хронічного недофінансування усіх галузей цей ресурс може відіграти істотну роль у відновленні і розвитку економіки.

Хвиля зміни власників азотних добрив

Ймовірно, придбання виробників добрив структурами Фірташа фінансує російський капітал, пов'язаний з "Газпромом". Якщо це так, то можна говорити про повну упевненість покупця у своїх можливостях - 12 мільярдах...

Кінець ери паперових акцій

Сертифікат акцій, що раніше підтверджував право власності, тепер стане просто красивим папірцем, матеріальним свідоцтвом певного етапу розвитку українського фондового ринку.Про компаніюКОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТАСК-ІНВЕСТ"

Компанія з управління активами "ТАСК-ІНВЕСТ" зареєстрована у лютому 2006 року і є важливою ланкою Інвестиційної групи "ТАСК". Створення КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" дозволило максимально розширити спектр послуг, що надаються Групою на фінансовому ринку.

Метою створення компанії є залучення коштів фізичних та юридичних осіб для фінансування високорентабельних інноваційних проектів, успішного вкладення коштів у цінні папери українських емітентів і, як результат, отримання максимального доходу на залучені активи.

Запорука нашого успіху - команда висококваліфікованих спеціалістів, що мають потужний базис знань, багаторічний досвід роботи на фондовому ринку та успішно реалізовані проекти, і, що доволі важливо, прагнення до вдосконалення своїх знань та досягнення ще більш високих результатів.
Компанія активно ввійшла на ринок і стала його повноцінним учасником.

21.04.06 - КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" прийнята дійсним членом Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу (www.uaib.com.ua). Крім того, "ТАСК" є членом таких організацій, як The European Business Association (EBA) (www.eba.com.ua) та The American Chamber of Commerce in Ukraine (АСС) (www.chamber.ua).

На даний момент в управлінні компанії перебуває п'ять пайових інвестиційних фондів, два з яких - венчурні пайові фонди та три - публічні: "ТАСК Універсал", "ТАСК Український Капітал" та "ТАСК Ресурс" (для інвесторів - фізичних та юридичних осіб). Ще три пайові інвестиційні фонди знаходяться в процесі ліквідації.

КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" пропонує перевірений часом і зручний у користуванні інвестиційний інструмент - цінні папери інвестиційних фондів компанії.

Інвестиційні фонди дають можливість багатьом вкладникам вийти на ринок з високим потенціалом доходу, доступним тільки для крупних інвесторів при безпосередньому інвестуванні у цінні папери. Додатковою перевагою вкладень у фонди є диверсифікований підхід - активи фонду працюють в різних сегментах фінансового ринку, що гарантує стабільну доходність при мінімізації ризиків.

Кожен з інвестиційних фондів КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" працює у відповідності до інвестиційної декларації, яка передбачає співвідношення потенційної доходності та ризику, які є основними критеріями вибору фондів.

Андеррайтинг
ТАСК-ІНВЕСТ
Україна, 01001, Київ
пров. Рильський, 6, 6 поверх
Телефон: (044) 502-00-77
Факс: (044) 502-00-78
Веб-сайт: www.task.ua
Эл. пошта: info@task.ua
Інвестиції з розумом!
 

Усі права на сайт - власність ©ТАСК, 2005-2009
Розроблено ©J.K.®Design, 2006-2009.