Повідомлення про припинення ТОВ "ТАСК-БРОКЕР" провадження професійної діяльності на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами.

Шановний Клієнт!

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАСК-БРОКЕР», цим повідомляє Вас про припинення провадження професійної діяльності на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами, та про початок процедури анулювання відповідних ліцензії за власною заявою. Відповідне рішення прийнято Загальними зборами учасників ТОВ «ТАСК-БРОКЕР» 27 грудня 2022 року.

Між ТОВ «ТАСК-БРОКЕР» і Вами було укладено Договір щодо послуг з торгівлі фінансовими інструментами на невизначений строк .
Свої зобов’язання за вище зазначеним Договором ТОВ «ТАСК-БРОКЕР» виконало в повному обсязі. Отже, зазначені зобов’язання вважаються припиненими, відповідно до статті 599 Цивільного кодексу України та умов укладеного договору.

Приймаючи до уваги припинення зобов’язань ТОВ «ТАСК-БРОКЕР» за укладеним між нами Договором та право ТОВ «ТАСК-БРОКЕР» на односторонню відмову від Договору, закріплену, зокрема:

  • пунктом 1 статті 1026 Цивільного кодексу України;
  • пунктом 2 статті 1008 Цивільного кодексу України;
  • пунктом 3 статті 651 Цивільного кодексу України,

.

Інформуємо клієтнів ТЦП "ТАСК-БРОКЕР" про дії, які їм необхідно вчинити у зв'язку з припиненням діяльності.

Кілька слів про нас
Компанія "ТАСК-БРОКЕР" зареєстрована в квітні 2006 року.
З 26 червня 2006 року компанія є членом фондової біржі ПФТС. Стабільне нарощування обсягів торговельних операцій дозволило компанії на початку 2008 року увійти до першої двадцятки гравців ПФТС.

"ТАСК-БРОКЕР" - це команда висококваліфікованих фахівців, що мають глибокі знання та багаторічний досвід робот на фондовому ринку України.

Всі співробітники управлінського персоналу мають мають вищу освіту та, згідно вимог НКЦПФР, відповідні сертифікати на здійснення професійної діяльності з торгівлі цінними паперами та депозитарної діяльності.

Послуги "ТАСК-БРОКЕР"
Ліцензії та Свідоцтва компанії
 
Описание
Про компанію “ТАСК-БРОКЕР”
Rishennya_Lizenzuvannia_poslug
Lizenzia_Depositarna_ustanova
 
Членство в організаціях та на біржах
 
 

Маєте запитання? Напишіть нам!

Зворотній зв'язок

Телефон для зв'язку

(44) 502-00-75

(44) 502-00-78 (факс)

Наша адреса

м.Київ, пров.Рильський, б.6, 6 поверх

Адреса для листування

01001, м.Київ, пров.Рильський, б.6

Маєте запитання? Напишіть нам!

Зворотній зв'язок

Телефон для зв'язку

(44) 502-00-77

(44) 502-00-78 (факс)


Наша адреса

м.Київ, пров.Рильський, б.6, 6 поверх


Адреса для листування

01001, м.Київ, пров.Рильський, б.6