Як приєднатись до фонду
choice_red21

Оберіть фонд відповідно до ваших цілей

Прочитайте Поради інвесторам на сторінці "Інформаційна допомога".
Ознайомтесь з характеристиками фондів КУА "ТАСК-ІНВЕСТ"
Оберіть фонд

piggy_red2

Визначте суму, яку ви маєте намір інвестувати до Фонду

Інвестуйте до фондів не більше 50% заощаджень і краще, аби ці гроші вам не знадобились раніше, ніж за 2-3 роки. Пам’ятайте, що витягти кошти будь-якого дня дозволяє лише відкритий фонд (а саме "ТАСК Ресурс"). Інтервальний фонд - тільки у визначені Проспектом емісії фонду періоди. Закритий фонд викупає свої цінні папери у інвесторів тільки після закінчення терміну існування фонду.

calculator_red3

Визначте кількість цінних паперів (ЦП) обраного фонду, що відповідають вашим намірам, виходячи з вартості одного ЦП на момент укладення угоди

Дізнатися поточну вартість сертифікатів Ви можете в підрозділі "Поточні показники роботи фонду" або у співробітників відділу по роботі з клієнтами компанії "ТАСК-ІНВЕСТ" за телефоном (44) 502-00-77.

Зверніть увагу! Цінні папери фондів не підлягають продажу частинами.
Купити можна лише цілу кількість паперів (10 або 11, але не 10,5).

documents_red14

Відкрийте рахунок в цінних паперах в Депозитарній установі

Цінні папери фондів випускаються в бездокументарній (електронній) формі.
Для придбання цінних паперів фонду вам необхідно відкрити в Депозитарній установі рахунок в цінних паперах, на якому й будуть зберігатися ваші папери.
Виписка з рахунку в цінних паперах, видана Депозитарною установою, засвідчує ваше право власності на придбані цінні папери.
Депозитарною установою може виступати будь-яка фінансова установа, яка володіє ліцензією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на право здійснення депозитарної діяльності депозитарної установи.

Зверніть увагу! Учасник інвестиційної групи "ТАСК" компанія "ТАСК-БРОКЕР" має таку ліцензію. А знаходження депозитарної установи поруч з КУА дозволяє видавати усі необхідні розпорядження не виходячи з офісу. Крім того, для інвесторів фондів "ТАСК-БРОКЕР" передбачив пільгові тарифи на депозитарне обслуговування.
Процедура та необхідні документи стосовно відкриття рахунку в цінних паперах в "ТАСК-БРОКЕР" детально викладено на сторінці "Як стати клієнтом"

ididentification_red5

Підготуйте пакет ідентифікаційних документів

Для фізичної особи – резидента:
 • Паспорт (оригінал)
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (оригінал)
 • Довідка з банку с реквізитами вашого рахунку у гривнях
 • Довідка про відкриття рахунку в цінних паперах у Депозитарній установі
 • Згода вашої дружини/чоловіка на придбання цінних паперів фонду, копія її/його паспорту та ідентифікаційного коду (якщо ви перебуваєте у шлюбі)
Для фізичної особи – нерезидента:
 • Паспортний документ (оригінал)
 • Довідка з банку с реквізитами вашого рахунку у гривнях
 • Довідка про відкриття рахунку в цінних паперах у Депозитарній установі
Для юридичної особи – резидента:
 • Анкета юридичної особи (оригінал)
 • Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (оригінал або копія, завірена нотаріально або органом, який видав документ про державну реєстрацію)
 • Довідка про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (копія, засвідчена нотаріально або органом, який видав довідку)
 • Статут з усіма зареєстрованими змінами та доповленнями (нотаріально завірена копія)
 • Документ, що підтверджує обрання (призначення) посадових осіб, які мають право діяти від імені юридичної особи без довіреності (копія, засвідченая юридичною особою)
 • У випадку якщо від імені юридичної особи діє уповноважена особа за довіреністю, надається копія цієї довіреності, видана та підписана керівником юридичної особи і засвідчена печаткою юридичної особи)
 • Довідка з банку, зареєстрованого в Україні, про відкриття юридичною особою рахунку у гривнях (оригінал або копія, засвідчена нотаріально, або ксерокопія за умови надання оригіналу або копії, засвідченої нотаріально)
 • Довідка про відкриття рахунку в цінних паперах у Депозитарній установі
 • Довідка про взяття на облік платника податків (ксерокопія)
 • Копія Довідки про ідентифікаційний код платника податків (для громадян України), засвідчена нотаріально чи органом, який видав цю довідку, або ксерокопія за умови пред’явлення оригіналу; копія паспорту (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер, дата видачі, орган, що видав, місце проживання) особи, що підписує документи
Для юридичної особи – нерезидента:
 • Анкета юридичної особи (оригінал)
 • Копія (нотаріально завірена) легалізованого Витягу з торгового, банківського або судового реєстру або реєстраційне посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи з доданням завіреного нотаріусом перекладу Витягу або посвідчення українською мовою
 • Нотаріально завірена копія легалізованих документів, що підтверджують повноваження осіб, які мають право діяти від імені юридичної особи без довіреності (Статут, установчий договір тощо) з доданням завіреного нотаріусом перекладу виписки на українську мову
 • Довідка з банку про відкриття банківського рахунку (оригінал чи норатіальная копія або ксерокопія за умови пред'явлення оригіналу)
 • Копія документа, виданого органом державної податкової служби, що підтверджує взяття юридичної особи на облік як платника податку, якщо юридична особа – нерезидент зареєстрована в Україні як платник податків
 • Довідка з банку, зареєстрованого в Україні, про відкриття юридичною особою рахунку у гривнях
 • Довідка про відкриття рахунку в цінних паперах у Депозитарній установі
 • Копія Довідки про ідентифікаційний код платника податків (для громадян України), засвідчена нотаріально чи органом, який видав цю довідку, або ксерокопія за умови пред’явлення оригіналу; копія паспорту (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер, дата видачі, орган, що видав, місце проживання) особи, що підписує документи
editdocumentbutton_red6

Заповніть та надішліть заяку на придбання ЦП разом з копіями документів

Завантажте та роздрукуйте шаблон заявки обраного фонду з переліку:

 • ВДПІФ "ТАСК Ресурс"
 • ІСПІФ "ТАСК Український Капітал"
 • ПНІФЗ "ТАСК Універсал"

Вступ до венчурних фондів відбувається за іншим протоколом.
Подробиці дізнайтесь за телефоном (44) 502-00-77

Заповніть заявку, підпишіть її та відскануйте (або сфотографуйте).
Відскануйте (сфотографуйте) ваші ідентифікаційні документи. Файли збережіть в форматі .pdf або .jpeg.
Надішліть зображення на адресу kua@task.ua. Наш співробітник сформує Договір купівлі-продажу цінних паперів та зв'яжеться з вами.
Підписання Договору відбудеться в офісі КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" за адресою м.Київ, пров.Рильський, б.6, 6 поверх.

Бажаєте укласти договір без візиту до офісу компанії? Зателефонуйте нам!

agreement_red7

Укладіть угоду

З пакетом ідентифікаційних документів та заявкою на придбання ЦП обраного фонду завітайте до офісу КУА"ТАСК-ІНВЕСТ".
Підпишіть угоду та отримайте 2 екземпляри договору. Один належить вам, інший ви віддасте зберігачеві, в якого ви відкрили рахунок в цінних паперах.

payment_red8

Оплатіть придбані цінні папери

Порядок оплати та реквізити фонду наведено в п.2 Договору купівлі-продажу цінних паперів.

Зверніть увагу! При заповненні в банку платіжного доручення на оплату цінних паперів в графі "Призначення платежу" слід повністю вказувати "За інвест.сертифікати фонду "ТАСК Ресурс" згідно Договору купівлі-продажу цінних паперів № __ від "__" _____ 20__ р., без ПДВ".

сейф_красний9

Зарахуйте цінні папери на рахунок в цінних паперах

Сплативши за цінні папери обраного фонду, ви даєте депозитарній установі, в якій відкрито ваш рахунок в цінних паперах, розпорядження зарахувати папери на рахунок. Бланк розпорядження вам надасть депозитарна установа. Коли будете видавати розпорядження, додайте до нього один примірник Договору купівлі-продажу цінних паперів.

Зарахування депозитарною установою інвестиційних сертифікатів на ваше ім’я здійснюється не пізніше ніж через 7 календарних днів з моменту оплати угоди та отримання депозитарною установою розпорядження.

Ми повідомимо вам про здійснене зарахування, і ви зможете отримати в депозитарній установі виписку про стан рахунку, що підтвердить ваше право власності на придбані цінні папери.

Додаткову інформацію стосовно процедури придбання цінних паперів інвестиційних фондів, що знаходяться в управлінні ТОВ "КУА "ТАСК-ІНВЕСТ" вам нададуть у відділі по роботі з клієнтами компанії.
Телефон: (44) 502-00-77.
E-mail: kua@task.ua

Маєте запитання? Напишіть нам!

Зворотній зв'язок

Телефон для зв'язку

(44) 502-00-77

(44) 502-00-78 (факс)


Наша адреса

м.Київ, пров.Рильський, б.6, 6 поверх


Адреса для листування

01001, м.Київ, пров.Рильський, б.6

Маєте запитання? Напишіть нам!

Зворотній зв'язок

Телефон для зв'язку

(44) 502-00-77

(44) 502-00-78 (факс)

Наша адреса

м.Київ, пров.Рильський, б.6, 6 поверх

Адреса для листування

01001, м.Київ, пров.Рильський, б.6